q
Welcome to the Side Area. Here you can add any kind of content, including shortcodes, widgets, links social icons, buttons, and various other elements. You can use the side area as an additional navigation throughout your site, or to display some important information that should be available to visitors on any page.
İLETŞİM

Etiket- Ribon

RİBONU BİZDEN TEMİN EDİN
Ribon, termal baskı yönteminde kullanılan şerit filmlerdir. Ribon kağıt bobini her türlü termal baskıda kullanıldığı için günlük hayatımızda çok fazla ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Bu kadar çok kullanılan malzemenin hem kaliteli hem de ekonomik olması önemlidir. Ribon ile termal baskı başta barkod yazıcılar olmak üzere etiketleme makinelerinde, bilet sistemlerinde, ehliyet gibi plastik kartlara uygulanmaktadır. 
Ribon çeşitlerini de firmamızdan temin edilebilmektesiniz. Müşterilerimizin her türlü ribon talebine göre uygun malzeme bulundurmaktayız. İstanbul ribon firmasıolarak siparişlerinize en hızlı geri dönüşü sağlamaktayız. Ekibimiz ile iletişime geçerek ribon talebinizi iletebilir, ribon malzeme hakkında çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. 
Sarf malzeme kategorisinde yer alan ribon; termal baskılar için gereklidir. İstanbul ribon denince ilk akla gelen firmamız ile ribon ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılayın.

Etiket- Ribon